Tarihçe
KURUMSAL
1970 Yılında kurulan İpekyolu Kuyumculuk, 3200 metrekarelik showroom'u, 150 çalışanı, tüm yenilikleri ve trendleri izleyen 35 tasarımcısıyla takı sektöründe dünyanın en seçkin firmaları arasında gösterilmetedir.
Yönetim anlayışından iş disiplinine ve kullandığı teknolojiye kadar sürekli gelişim vizyonuna sahip olan İpekyolu, Sette, Seibu, Doliche ve Farman markalarıyla sunduğu, otantik ve engin Türk takı motiflerini çağdaş dünya modasıyla entegre ettiği tasarımlarıyla haklı bir gurur taşımaktadır. Türkiye dışında 7 ülkede üretimi bulunan, bugün için 96 ülkeye ihracat yapmakta olan İpekyolu Silver'in koleksiyonuna her ay 500'ü aşkın yeni ürün eklenmektedir. İpekyolu, sektörün dengelerini oluşturacak deneyime sahip yapısıyla, istikrarlı gelir sağlayacak ürün ve hizmetlerle iş ortaklarını desteklemekte, müşteri memnuniyetine büyük önem vererek, güçlü ekibiyle birlikte bir dünya markası olmak yolunda gelişmesini sürdürmektedir.
İpekyolu'nın perakende markası Sette Silver, yurt içindeki 32 mağazasının yanı sıra Kanada'nın Toronto şehirinde ilk yurt dışı mağazasını açmıştır. Aynı zamanda franchise vererek büyümesini sürdüren Sette Silver, marka konseptini yenileyerek mağaza sayısını arttırmayı hedeflemektedir.
DİĞER MARKALARIMIZ